Adres: ul. Bazarowa 4/6, 05-400 Otwock

Zadzwoń i zamów: 22 779 60 06

A2 SUSHI & PIEROGI

O naszej restauracji

Z MIŁOŚCI DO JEDZENIA

Kim jesteśmy?

Kto tworzy restaurację A2 Sushi & Pierogi? Kto odpowiada za charakterystyczne dla tego miejsca smaki i niepowtarzalną atmosferę? Oczywiście są to kobiety! Restauracja A2 Sushi zarządzana jest wyłącznie przez kobiety. Jest to ciekawostka o tyle warta wspomnienia, że kiedy 13 lat temu otwierałyśmy swój lokal, byłyśmy jedynymi paniami w Polsce, które przygotowywały sushi. Dziś nieco się to już zmieniło i można spotkać coraz więcej kobiet kręcących sushi, jednak w dalszym ciągu w tej kuchni prym wiodą panowie. Wierzymy że damska obsada tym bardziej na plus wyróżnia naszą restaurację, czego dowodem jest smak przygotowanych potraw – sushi i pierogów. Wszystkie pracujemy w restauracji A2 z miłości do jedzenia, tworząc zgraną ekipę tak na gruncie zawodowym, jak i prywatnym.

Jak zaczynaliśmy?

Restaurację otworzyliśmy 13 lat temu. Byliśmy pierwszym lokalem sushi w Otwocku, a tym samym od początku cieszył się dużą popularnością. Dobrze wykorzystaliśmy ten czas i zaczęłyśmy mocno inwestować w swoje umiejętności, wyposażając kuchnię w coraz lepsze sprzęty.

Z czasem nasza wydajność rosła coraz bardziej, a ekipa powiększyła się o kolejne osoby. Jednocześnie nasze sushi zyskiwało coraz większą popularność na mapie miasta, ciesząc się dobrymi ocenami. Pozwoliło nam to jeszcze bardziej uwierzyć że naprawdę znamy się na tym co robimy i nadal możemy rozwijać swój biznes.

Dodatkowe usługi

Odpowiedzią na potrzeby naszych gości było wprowadzenie dwóch dodatkowych usług: dostawy i cateringu. Jeśli nie mogą Państwo nas odwiedzić w lokalu, a mają ochotę na smaczne sushi lub pierogi, wystarczy po nie zadzwonić, a dowieziemy je pod wskazany adres. Naszym zdaniem to świetna alternatywa dla tradycyjnej pizzy lub innych dań fast food.

Druga z dodatkowych usług w naszej restauracji to catering. Zapewniamy jedzenie na różnego rodzaju imprezy domowe i firmowe. Jest to najczęściej sushi w miksie wszystkich rodzajów, dowożone w specjalnych opakowaniach i z niezbędnymi dodatkami. Catering sushi to naszym zdaniem bardzo wygodna i praktyczna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić swój czas, a jednocześnie zależy im na podaniu smacznego i świeżego posiłku.

A2 SUSHI & PIEROGI

Plany na przyszłość

Naszym celem jest nieustanne podnoszenie poprzeczki i zapewnianie klientom najwyższej możliwej jakości jedzenia i obsługi. Nie spoczywamy na laurach, tylko systematycznie podwyższamy swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach, szkoleniach i warsztatach. Rozszerzamy również ofertę naszego lokalu o specjalne imprezy i warsztaty dla gości, podczas których można dowiedzieć się czegoś więcej o sushi i pierogach, poznać różne sposoby ich przygotowywania, a także degustować różne smaki.

facebook