Adres: ul. Bazarowa 4/6, 05-400 Otwock

Zadzwoń i zamów: 22 779 60 06

A2 SUSHI & PIEROGI

Catering Sushi

Z MIŁOŚCI DO JEDZENIA

Na imprezy okolicznościowe i inne wydarzenia

Organizujesz imprezę i musisz zadbać o jedzenie? Każdy z nas wie z czym się to wiąże. Wiele godzin spędzonych na zakupach, następnie w kuchni, nie wspominając już o serwowaniu posiłków i sprzątaniu po nich. Dla organizatora to naprawdę jedna z najbardziej wyczerpujących części każdej imprezy. Na szczęście ty możesz to zmienić, zamawiając catering sushi i pierogów w naszej restauracji.

Sprawdź ofertę cateringu sushi

Catering na imprezy

Realizujemy większe zamówienia na imprezy, wesela, urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie, rocznice oraz wszystkie inne wydarzenia, na których powinno pojawić się smaczne jedzenie.

Catering na święta

Realizujemy również zamówienia na świąteczny stół. Sushi cieszy się coraz większą popularnością także na wigilijnym stole, nie wspominając o pierogach, które nasi stali klienci zamawiają od 13 lat na wigilię.

Nie tylko sushi, ale również pierogi!

Pierogi można u nas wybierać spośród kilkunastu rodzajów. Od tradycyjnych ruskich, z mięsem, kapustą i grzybami, poprzez włoskie, litewskie, japońskie, szpinakowe, z soczewicą, z serkiem na słodko lub owocami. W rankingu naszych gości na pierwszym miejscu królują od kilku już lat pierogi z kaczką.

Pierogi serwujemy ze sporządzaną u nas okrasą lub sosami wegetariańskimi. Sezonowo pojawiają się u nas również inne smaki, na przykład, pierogi z kurkami, pierogi z łososiem, pierogi z pieczarkami i serem.

A2 SUSHI & PIEROGI

Co wybrać – sushi czy pierogi?

Oto jest pytanie! Zarówno sushi jak i pierogi mają swoich zagorzałych fanów, a te przygotowywane w naszej restauracji można (nieskromnie pisząc), zaliczyć do jednych z najlepszych w kraju. 13 letnie doświadczenie i dopracowane we wszystkich szczegółach receptury nie pozwalają mieć złudzeń, że zarówno nasze sushi, jak i pierogi spełniają najwyższe standardy kulinarne. Co możemy doradzić naszym gościom? Jeśli na imprezie spotkać się mają wyłącznie fani azjatyckiego jedzenia, a także osoby, które do tej pory nie próbowały sushi, ale lubią odkrywać kulinarny świat, to właśnie ta pozycja powinna królować w cateringu. W przypadku jeśli goście mogą mieć nieco bardziej tradycyjne upodobania kulinarne, zachęcamy do wzbogacenia menu o wybrane rodzaje naszych pierogów. Pozwoli to pogodzić kulinarne upodobania wszystkich zaproszonych osób.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji na temat aktualnie dostępnych smaków.

facebook